Ceny služeb

Ceny

Objekt má celkem kapacitu pro 31 lidí, nejvhodnější využití je pro větší spřátelené skupiny, které si jedou společně užít volný čas. Ať už je to kolo, pobyt v přírodě či uspořádání narozeninové oslavy. K dispozici je celkem 9 pokojů :      2 dvoulůžkové,  2 trojlůžkové, 4 čtyřlůžkové a 1 pětilůžkový. V případě potřeby je možno  přidat dalších 5 lůžek na společné velké palandě v jednom ze 4 lůžkových pokojů). Sociální zařízení (sprchy a toalety) jsou společné, rozdělené zvlášť pro muže a ženy. Parkování  na pozemku zdarma, pro kola je připraven uzamykatelný sklad.

Celý objekt je možno pronajmout na:  

  • 1 noc za 7.000,- Kč
  • 2. až 6. noc za 6.000,- Kč / noc
  • 7 nocí  za 40.000,- Kč

Ubytování  po jednotlivých pokojích je také možné, je nutno se předem domluvit, cena za noc a lůžko je 280,- / 350,- Kč za pokoj bez / s vlastním soiálním zařízením. Rezervace na e-mailu: ubytovani@prebytek.cz  nebo tel.: 602 942 661, po potvrzení  rezervace je nutno uhradit zálohu ve výši  50% převodem na účet, doplatek na místě při odjezdu.

Stravování

Stravování je vlastní, k přípravě jídla z Vašich surovin a polotovarů je Vám ve společenské místnosti k dispozici vybavená kuchyň s plynovým a elektrickým vařičem, plynovou troubou a chladničkou. A když Vám kuchyň nebude stačit pro uspokojení Vašich chutí, můžete využít kámen na pečení. Kvalitní buřty a maso můžete zakoupit u Kloučků v Raspenavě – sami maso bourají, sami uzeniny vyrábějí, https://www.reznictvi-uzenarstvi-kloucek.cz/cs/ tel. 482 319 142. A pokud už vůbec nechcete vařit, můžeme Vám doporučit restaurace v okolí.

Další služby

Den můžete zakončit (ale i začít) u ohniště se skromným posezením. Dřevo je po ruce, jen naštípat.

Po cyklovýletu v terénech Jizerských hor si můžete umýt bicykl. V případě nutné operativní reparace bicyklu Vám je k disposici servisní stojan.

Máte-li nakoupené maso, rozdělaný oheň, jste příjemně unaveni, do hospody nemusíte! Můžeme Vám nabídnout pivní suché chlazení zn. Lindr. Není velké, ale nám zatím vždy stačilo. K tomu Vám můžeme zajistit sudové pivo (doporučujeme chuťově lepší než piva běžně dostupná: Svijanský kvasničák 13° a Rohozeckou 11° z velkoskladu Šípek ve Frýdlantu. Při nákupu jen pozor, k dispozici máme narážeč bajonet a plochý (nemáme kombinovaný), http://www.vycepnizarizeni.cz/2321-Narazece.